Focení probíhá buď v Pardubicích v domácím ateliéru s přilehlou rozsáhlou zahradou. K dispozici máme mnoho zákoutí a rekvizit. A nebo ve světlém bytě s přilehlým parkem v Praze. Dohodneme se která lokace je pro Vás příjemnější.

Pokud jste nikdy před fotoaparátem nestála není třeba se bát. Během focení Vás jemně budu vést. Tématu spolupráce s modelem se věnuji ve svých workshopech a tato oblast je mi velmi blízká.

Předem se dohodneme jaké fotky byste si ráda odnesla, jakou by měly dýchat atmosférou. V případě, že nevíte, není problém to nechat celé na mě a já si na Vás připravím vše sama.

Samotné focení trvá přibližně 1,5 hodiny. Ale časem se není třeba omezovat, můžeme tvořit, dokud nás to bude bavit. V jeden den beru maximálně jedno focení.

Na sebe a s sebou je vhodné si vzít ideálně jednobarevné oblečení bez výrazných vzorů. Na místě je možnost oblečení zapůjčit.

Výsledkem focení je minimálně 8 upravených fotografií. Preferuji, když výběr ponecháte na mě. Náhledy jsou „syrové“ fotky, které je třeba vyvolat a často vypadají jinak než ty finální. Pokud bych se do Vašeho vkusu netrefila, jistě se dohodneme na dalším postupu.

Cena focení s výslednými 8 fotografiemi je 5000 Kč.

Focení kojících portrétů se liší časovou dotací (záleží na výdrži dítěte:-) i cenou. Kratší focení a méně stylizací – tedy za 3000Kč.

S jakýmikoli dalšími dotazy se na mě nebojte obrátit.

Těším se na setkání a spolupráci s Vámi.